Özlüce Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Zelen Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bünyesinde firmamız kurucusu Emircan Bardak  tarafından 20 Nisan 2016 tarihinde Nilüfer/Bursa’da kurulmuş ve nihayet 2017 başında faaliyete geçmiştir.

Merkezimiz, “Yaygın Gelişimsel Bozukluk”,  “Otizm Spektrum Bozukluğu”,  “Asperger Sendromu” ve “Hafif Düzeyde Zihinsel Yetersizlik” tanısı almış çocuklara eğitim veren ve ilköğretim okullarına hazırlayan bir merkezdir. Ayrıca dikkatini toplamada ve öğrenmede güçlük yaşayan, konuşma güçlükleri çeken çocuklara da eğitim verilmektedir.

Özetle merkezimiz, kurulduğu günden bugüne , yaşıtlarından farklı özelliklere sahip olan çocuklara ve ailelerine hizmet vermektedir. Her çocuğun bireysel özelliklerine uygun bireysel eğitim programı hazırlanmaktadır.

Kurumumuz 11 kişilik bir ekiple hizmet sunmakta, ayrıca alanında uzman öğretim görevlilerinden danışmanlık hizmeti almakta, hem çocuklarımızı hem de velilerimizi hayata hazırlama ve sosyal yaşama adapte olmalarına yardımcı olma misyonuna  çalışmaktadır. Eğitim hizmeti için gerekli fiziksel düzenlemelerin yapıldığı verimli bir alan kullanılmaktadır.