Özlüce Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi‘nde eğitim, okul öncesinden başlayarak yaşam boyu süren bir yolculuktur. Geleceğimiz olan çocuklarımızı, bu eğitim yolculuğunda “kaliteli bir yaşama” yaratıcı, çözümleyici, bireysel yetenekleri geliştirici eğitim ve öğretim sürecinde hazırlıyoruz.

Hem öğrenci hem de velilerimiz nezdindeki seminerlerimizde alanında uzman öğretim üyeleri, akademisyenler ve deneyim sahibi dostlarımızın desteği ve düzenlenen etkinliklerimiz ile öğrencilerimizin gelişimini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.
Uyguladığımız Kişiye Özgü Öğretim Modeli ile okul öncesi, ilköğretim ve devamındaki yaşam sürecinde esnek sınıf ortamları ile eğitim veriyoruz. …………….. grup …….. de bireysel dersliğimizin ortamını Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nde ve Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde görevli akademisyenlerin danışmanlığında daha da zenginleştiriyor; öğrencilerimizi yaşama adapte olabilme, kapasitelerini geliştirme, topluma müdahil olma ve dünyalarının gelişim hızına ayak uydurabilme adına farklı öğrenme köşeleri ile buluşturuyoruz.

Çocuklarımızın gelişimi yanında anne babaları da bilinçlendirmek için  seminerler düzenliyor, genç ve dinamik ekibimizin desteğiyle çocuklarımız için şimdilik Bursa sınırlarında, ilerleyen dönemde ülkemizin birçok köşesinde özel eğitim ihtiyacı duyan bireyler ve ailelerimizle her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen bir aile olmayı planlıyoruz.